Ubytování v Chlumci nad Cidlinou

Hledáte ubytování v Chlumci nad Cidlinou? Určitě zvažte využití našeho krásného, pěkně zařízeného penzionu Alwin. Věříme, že budete spokojeni a  ubytování v Chlumci nad Cidlinou si užijete na sto procent. Popis cesty

Dovolená Chlumec nad Cidlinou

Nezapomenutelné zážitky v okrese Hradec Králové? Ano to je dovolená Chlumec nad Cidlinou. Město Chlumec nad Cidlinou poskytuje návštěvníkům možnost navštívit řadu památek východních čech, mezi které patří historické skvosty v podobě zámku Karlova Koruna nebo městského muzea Loreta. Dovolená Chlumec nad Cidlinou je ideální pro Váš odpočinek ve východních Čechách.

 

Restaurace v Chlumci nad Cidlinou

Restaurace v Chlumci nad Cidlinou

Naše restaurace v Chlumci nad Cidlinou nabízí speciality české i mezinárodní kuchyně. Vychutnat je můžete jak na letní terase, tak i v nekuřácké restauraci s krbem, nebo v zimní zahradě.

Hledáte jídlo, které není jen jídlem, ale především zážitkem? Navštivte restauraci Alwin v Chlumci nad Cidlinou a nechte se rozmazlovat naším kuchařem a unášet na vlnách výborných chutí. Restaurace v Chlumci nad Cidlinou  se těší na Vaši návštěvu. Popis cesty

Svatby

V našem penzionu Alwin připravíme svatbu podle Vašich představ a přání.

Tento den je jeden z nejdůležitějších ve Vašem životě. Naší snahou je Vám tuto důležitou chvíli co nejvíce zpříjemnit a zrealizovat ji tak jak byste si přáli.

Pro krásné vzpomínky na Váš svatební den, si nechte svatbu natočit profesionálním kameramanem. www.videomaslak.cz

 

Volný čas

V blízkém Chlumci nad Cidlinou je možnost bohatého vyžití jak kulturního, tak i sportovního. Sportovci můžou ukojit svoji vášeň ve sportovním komplexu, který zahrnuje čtyři tenisové kurty, sportovní halu a venkovní všesportovní hřiště.Toto nové zařízení nabízí možnosti pro atlety, fotbalisty, nohejbalisty, tenisty či volejbalisty. Všechna hřiště mají kvalitní umělý povrch.

Pro plavce je v Chlumci nad Cidlinou otevřené nově zrekonstruované koupaliště. Toto zařízení má největší vodní plochu ve východních čechách a nejnižší vstupné ve východních čechách. Pouhých 50Kč. V Chlumci nad Cidlinou je možnost kempování a bohatého sportovního vyžití. Hned vedle koupaliště je fotbalový areál místního klubu, kde můžete zdarma využít hřiště s umělou trávou.

Jak se k nám dostanete